Wykreślanki sportowe

13,00 

Wykreślanka – rodzaj zabawy słownej, polegającej na odnajdywaniu i wykreślaniu ukrytych w diagramach słów, które najczęściej podano obok bloku z literami. Wyrazy można odczytywać w kolumnach, wierszach i po skosach, a także wspak. Najczęściej pozostałe litery, czytane w kolejności występowania rzędami, tworzą rozwiązanie.

Wykreślanki początkowo kierowano do najmłodszych szaradzistów, umieszczając pojedyncze zagadki w magazynach z krzyżówkami. Obecnie ten rodzaj zabawy doczekał się wydań poświęconych tylko tej formie rozrywki, a jej odbiorcami stali się także dorośli.

Opis

Plik PDF zawiera 13 wykreślanek sportowych:

 1. Hokej
 2. Tenis
 3. Siatkówka
 4. Pływanie
 5. Kajakarstwo
 6. Piłka Ręczna
 7. Kolarstwo
 8. Formuła 1
 9. Golf
 10. Piłka Nożna
 11. Drużyny Polskiej Ekstraklasy
 12. Koszykówka
 13. Dyscypliny Sportowe

Dane:

 • Tytuł: Sportowe wykreślanki
 • Język: polski
 • Liczba stron: 22
 • Format pliku: PDF
 • Wydawca: PortWiedzy.pl
animatorczasu logo bt | AnimatorCzasu.pl

Odkryj razem z nami fascynujący świat zabawy. Otrzymuj na maila darmowe inspiracje. Poznaj lepiej serwis AnimatorCzasu.pl.
ODBIERAJ RABATY

Na start otrzymasz 5% rabatu

Administratorem danych osobowych jest Nowoczesna Edukacja Jakub Frankiewicz NIP: 8132900041. Dane osobowe przetwarzane są w celu wysyłki newslettera. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez podawania przyczyny. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Tobie prawach, znajduje się w Polityce prywatności

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wykreślanki sportowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *